Ігровий автомат Sweet Life 2 (Солодке життя 2) - грати безкоштовно

Ігровий автомат Sweet Life 2 (Солодке життя 2)

Ігровий автомат Sweet Life 2 — кумедна історія про ведмедя, який полює на свої улюблені ласощі. Розробкою займалася команда Грасофт, тому слот має характерні риси для цього бренду: мультяшна графіка, великі виплати, обов'язковий бонусний рівень та гра на подвоєння.

Незважаючи на те, що слот вийшов більше 10 років тому, він залишається досить затребуваним. Його запускають як любителі старої доброї класики (а він існував і в наземному варіанті), так і ті, хто полюють великі виплати.

Характеристики грального автомата Sweet Life 2

Слот Солодка Життя 2 буде вам добре знайомий, якщо ви грали в інші автомати Ігрософт. Гра проходить по п'яти барабанах і дев'яти лініях, по яких комбінації будуються відразу в обидві сторони. Це значно збільшує шанси гравців на великі виплати.

Відсоток повернення невідомий, але він не нижче 95%, що, власне, непогано для автомата його віку. А волатильність знаходиться на середньому рівні і дозволяє гральний автомат Sweet Life 2 грати на гроші навіть з невеликим банкролом. Допомагає в цьому і мінімальна ставка $0.01, за якою можна крутити барабани.

Провайдер Igrosoft
RTP 96,42%
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
мін. ставка $0,1
Макс. ставка $25
Множник х5,000
Бонусна гра Є
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Особливості слоту Солодке життя 2

Автомат полностью посвящен тематике меда и его добычи — на барабанах появляются дымари, пчелы, бочки с медом, медведи, меха и прочая атрибутика, которая нужна как людям, так и медведям. Но есть и пара особых картинок: меха (дикий символ) дают х2,000 ставок, а брендовый символ дает х5,000 ставок.

Но многие приходят сюда ловить не меха, а бонусный раунд. Он запускается после того, как выпали три улья — тогда мы вместе с медведем отправляемся на пасеку и вскрываем пчелиные домики.

Если там мед, главный герой доволен, а мы получаем выигрыш. А вот если под крышей прячется шершень, то придется убегать, тем самым завершив призовую игру. Но если мед будет во всех ульях, тогда вас ждет традиционный бонусный раунд — выбираете одну из двух бочек и получаете потрясающие выплаты.

Заключение

У Sweet Life 2 відеослот грати онлайн весело, цікаво, а головне дуже часто вигідно. Він не скупитися на бонусні раунди і дає примножити свої виплати в грі. А трохи застаріла графіка навпаки надається йому особливого шарму, який відзначають мільйони відданих фанатів слота «Солодке Життя 2».