Ігровий автомат Rich Wilde and the Tome of Madness

Відеослот Rich Wilde and the Tome of Madness з високим RTP

Слот Rich Wilde і The Tome of Madness - четвертий епізод вдалої франшизи від розробника Play'n GO. Цього разу шукач скарбів і авантюрист Річ Уайлд вирушає на пошуки фоліанта божевілля з новою механікою і багатими технічними даними. Його можна назвати найкращим ігровим автоматом з лінійки casino Riobet офіційний сайт завдяки деяким унікальним можливостям.

Про слот

Ігровий автомат використовує поле 5х5 та кластерну систему виграшів – для оплати комбінації достатньо зібрати поряд від чотирьох однакових картинок. Діапазон ставок стандартний – від $0.10 до $100, а ось RTP утримується на високій позначці 96,59%!

Також на найвищому рівні тут і волатильність. Візьміть це до уваги, коли заплануєте грати в онлайн-слот Rich Wilde and the Tome of Madness.

Провайдер Play'n GO
RTP 96,59%
Кількість ліній: -
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0.1
Макс.ставка $100
Множник х100
Автозапуск Є
Бонусна гра Ні
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Зовнішній вигляд слота

Візуально Rich Wilde і Tome of Madness автомат виглядає досить непогано - чудова якість зображення дозволяє насолодитися легендою про Ктулху, а звукова доріжка лише підкреслює динамічний ігровий процес. Втім, Play'n GO завжди приділяли увагу франшизі Тома.

На барабанах встречаются разные символы: осьминоги, книги, кинжалы, загадочные кольца и разноцветные камни, которые выступают в роли картинок с самой низкой оплатой.

Механика слота

Первые десять минут разобраться с Rich Wilde and the Tome of Madness действительно сложно – базовый игровой процесс в нем довольно прост, а вот что касается бонусных возможностей, то здесь придется разобраться что к чему.

Начнем с простых – благодаря кластерной системе, игроки получают неограниченное количество респинов, так как все символы участвующие в комбинации исчезают, освобождая место для новых.

Символов Wild целых три: сам Рич будет простым диким, который появляется в базовой игре. Он не только заменяет картинки, но еще и умножает выплаты по комбинации на х2.

Ключові бонуси збудовані на спеціальному порталі, який можна побачити зліва. Він вважає символи, які зараховуються до нього після активації лавини та залежно від того, скільки їх зарахувалося, видасть одну з бонусних опцій, де можна запустити окремий бонусний раунд, отримати гігантські на весь барабан дикі символи, додати картинки у кластери та багато іншого.

Висновок

Особливості Rich Wilde and the Tome of Madness трохи складні для новачків, але мало хто розбиратиметься в тому, чому пара тисяч монет впала на його рахунок. Нова частина франшизи завоювала увагу гравців з усього світу не лише своїми можливостями до виплат, а й завдяки візуальній складовій.