Ігровий автомат Resident (Резидент)

Слот Резидент від розробника ігор Igrosoft

Ігровий автомат Resident (Резидент) дуже сподобався російськомовним гравцям завдяки його кумедній тематиці — агенту, який імовірно в 40-х роках минулого століття намагається викрасти секретні документи. Користувачі швидко прозвали його "Штірліцем" ще тому, що в ньому з'являється радистка Кет власною персоною.

Раніше автомат заповнював усі наземні зали, а після переходу в онлайн ніяк не змінив ані механіку, ані візуальної та музичної частини. Це дозволило залучити як досвідченіших гравців, так і знайти нових шанувальників.

Про слот

Ігровий процес проходить по п'яти барабанах, трьох горизонтальних смугах і дев'яти лініях, які можуть налаштовуватися користувачем. Таким чином, одне обертання може обійтися вам всього $0.01, з високими шансами на запуск бонусного раунду. RTP слота невідомий, але середня волатильність дозволяє переконатися у його платоспроможності.

Особливо розважає підбір символів, який має інтернет слот Resident. На полі з'являються старі кулемети, погони, маузери та протигази, секретні документи та нагородні медалі, вогнегасники та золоті монети. До речі останній символ є високооплачуваним. Зібрати п'ять штук таких справжній успіх, тому що приносять вони х5,000 ставок!

Еще одна особенность автомата — это механика комбинаций. Если вы не играли в старые слоты, то вас приятно удивит тот факт, что собираются они здесь сразу в обе стороны. Это невероятно выгодно и порой такой функции не хватает современным играм.

Провайдер Igrosoft
RTP 95%
Количество линий 9
Количество барабанов 5
Мин. ставка $0,01
Макс. ставка
Множитель х5,000
Автозапуск Есть
Символ Wild Есть
Символ Scatter Есть
Фриспины Нет

Бонусный раунд

Если в игровой автомат Resident играть на деньги, то нужно обязательно дожидаться бонусного раунда. Он активируется после того, как на поле выпадут минимум три сейфа. В таком случае игра переносится в отдельную комнату, где перед главным героем будет сразу пять сейфов В них могут быть документы дающие выигрыш или динамит, который оставит вас ни с чем. Но у «Штирлица» часто будет с собой огнетушитель, которым он может потушить одну бомбу (дополнительная жизнь).

Если вам удастся открыть все сейфы в таком порядке, чтобы не нарваться на бомбу, то далее в суперигре нужно будет выбрать одну из двух дверей — за одной прячется Кэт и ошеломляющий выигрыш, а за другой враги, которые похоже догадались в чем дело.

Заключение

Резидент — один із небагатьох ігрових автоматів, який давно не отримує оновлень, проте залишається неймовірно популярним. Його кумедна тематика та простота використання продовжує залучати нових гравців.