Ігровий автомат Piggy Bank Farm

Популярний ігровий автомат Piggy Bank Farm

Ігровий автомат Piggy Bank Farm від Playn Go - забавний фермерський слот, де головною героїнею виступає свиня-скарбничка, що активує цікавий раунд і приносить великі виплати. Провайдер наділив автомат мультяшною графікою та веселим саундтреком, що чудово вписується в загальний антураж апарату.

Вся дія проходить на фермі з полем 5х4 та 50 фіксованими лініями. Піггі Банк має непоганий RTP у розмірі 96,2%, та середньо-високу волатильність, яка дає виплати непоганих розмірів із завидною частотою. В ігровий автомат Piggy Bank Farm грати на реальні гроші можна за ставкою $0.10 - $100 за спин, а найвищий множник при цьому досягає х5,000.

Провайдер Play'n Go
RTP 96,2%
Кількість ліній: 50
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0,10
Макс.ставка $100
Множник х5,000
Автозапуск Є
Бонусна гра Ні
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Кумедний раунд з скарбничками

В ігровому автоматі реалізовано цікаву бонусну функцію — Piggy Bank Spins. Вона запускається у разі, коли ви приземляєте на останній барабан символ молотка. У такому разі всі основні картинки зникають з ігрового поля, а замість них з'являються свині-скарбнички.

Гравці мають три життя, які витрачаються при порожніх спинах. Коли їх витрачено, молоток розбиває всі скарбнички, в яких виявляється гарантований виграш. Але на цьому Play'n Go не зупинилися та раунд має додаткові можливості.

Коли скарбнички падають поруч одна з одною, вони утворюють гігантські символи, які цінність відповідно зростає. Так можна отримати свиню розміром 2х2, 3х3, 4х4 та навіть 4х5!

Кількість молотків перед раундом визначає множник — максимум п'ять молотків і відповідно множник х5 до всіх виплат.

Раунд безкоштовних обертань

Окрім такого крутого раунду, слот Piggy Bank Farm має ще й раунд фриспінів. Його активують три золоті монети, що дають вісім спинів. Тепер молотки можуть випадати на будь-яких котушках, цим даючи більше можливостей для множника. І що найголовніше, Piggy Bank Spins запускаються у цьому раунді набагато частіше, ніж у базових спинах.

В ігровий автомат Piggy Bank Farm грати безкоштовно ви можете у Ріобет (Riobet) casino - навіть ставки на віртуальні фішки здатні підняти настрій!

Висновок

Play'n Go вклали чимало зусиль у цей ігровий автомат — крута графіка та музичний супровід, захоплюючий бонусний раунд та додатково раунд безкоштовних спинів. Динамічний ігровий процес гарантує відмінний настрій та гарні виплати!