Ігровий автомат Penny Fruits

Ігровий автомат Penny Fruits онлайн

Ігровий автомат Penny Fruits онлайн від Spinomenal – цікава інтерпретація класики, але із елементами сучасних слотів. Розробник регулярно поповнює колекцію таких слотів, постійно залишаючи класичну складову, але тим часом додаючи незвичайні функції.

Про слот

Автомат Penny Fruits має п'ять барабанів, шість рядів та 100 ліній для комбінацій, які можуть налаштовуватися користувачем. Мінімальний крок для зміни ліній – 10. Нестандартний для однорукого бандита в цьому автоматі RTP – 96,3%! Волатильність коливається від середніх до найвищих показників.

Рівень ставки залежить від кількості активних ліній. Якщо ви хочете грати при 100 лініях, доведеться заплатити $1 за одне обертання! При десяти активних лініях ставка становитиме $0.10, а максимум можна прокрутити за $1,000! Тож це дуже дорогий автомат! Тому для початку варто грати в ігровий автомат Penny Fruits безкоштовно!

Провайдер Spinomenal
RTP 96,3%
Кількість ліній: 100
Кількість барабанів 6
Мін.ставка $0.1
Макс.ставка $1000
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Непримітна класика

Незважаючи на те, що Spinomenal хотіли виділитись із загальної маси класики, вийшло це не дуже здорово. Графіка в слоті середня, із гучною музикою та звуковими ефектами при виграші комбінації. А збирати по лініях доведеться абсолютний стандарт – кавуни, апельсини, лимони, виноград, сливи та вишні.

Червона сімка зіграє роль дикого символу та замінить будь-які картинки у комбінації, а золота зірка – скаттер. Він не запускає нічого, а просто оплачується від трьох картинок, причому не так щедро, як хотілося б.

Ігровий процес

В ігровому процесі немає нічого примітного - вам доведеться просто збирати від трьох однакових зображень по одній з активних ліній, лише зрідка замінюючи картинки Wild і отримуючи виплати від скаттерів.

Висновок

Класичні гральні автомати - завжди в тему, але сьогодні їх явно надлишок на ринку, а Spinomenal не постаралися чимось виділити свій продукт. Єдине, що може відрізнити Penny Fruits – це досить високий RTP. Так що якщо вам подобається надійна класика за нечуваними ставками, вибирайте Penny Fruits!