Ігровий автомат Monster Pop (Монстер Поп)

Слот Monster Pop із п'ятьма барабанами від Betsoft провайдера.

Ігровий автомат Monster Pop - кумедна страшилка від виробника BetSoft. Провайдер вирішив поповнити свою лінійку незвичайним слотом, який виділяється з асортименту, як механікою, так і своєю тематикою та приголомшливою графікою. Досвідчені гравці знайдуть велику подібність із легендарним Reactoonz, але це лише аналогічний жанр – ігрові автомати абсолютно різні.

У Monster Pop гральний автомат на гроші грати вигідно з тієї причини, що його RTP знаходиться на відмінній відмітці 97,07%. Це дозволяє отримати виграш у популярному інтернет-казино Ріобет навіть із математичної сторони.

Щодо ігрового поля, то в слоті використовується кластерна система виграшів. Спочатку вам доведеться збирати комбінації за схемою 5х5, а в деяких моментах кількість ліній і барабанів може різко збільшитися, що підвищить ваші шанси на призові комбінації.

Діапазон ставок знаходиться на позначці $0.25 - $55 за спин, а максимальний виграш в одному обертанні може досягати х1,921 ставок!

Провайдер Betsoft
RTP 97,07%
Кількість ліній -
Кількість барабанів 5
мін. ставка $0,25
Макс. ставка $55
Множник х1,921
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Ні

 

Монстри та нескінченні каскади у слоті Монстер Поп

Ще одна приваблива сторона слота – це його тематика та графіка. Тут ви не зустрінете карткових номіналів або набридлі масті. Тільки унікальні монстри, які кривляються, сміються, зляться, загалом роблять усе, що хочуть. Але при цьому не забувають нагородити вас непоганими виграшами.

Слот Monster Pop (Betsoft) на гроші може бути дуже вигідним через нескінченні каскади. Як тільки збирається одна комбінація, вона зникає з поля, і на її місце падають інші. Це може запустити потужну ланцюгову реакцію!

Величезне поле монстрів в ігровому автоматі Monster Pop

Ми говорили вище, що поле 5х5 це не межа. У будь-якій спині може з'явитися спеціальний символ сфери, який збільшить лінії та барабани на дві штуки і паралельно закине кілька Wild-символів. Якщо під час каскадом ви знову побачите сфери, поле продовжить збільшуватися, а його максимальний розмір може досягати 13х13!

Безкоштовні спини відеослота Монстер Поп

Палаюча сфера відповідатиме за раунд із безкоштовними обертаннями. Зібравши щонайменше три таких ви отримаєте десять фриспінів, але за фактом зіграєте набагато більше, завдяки каскадам. А ключова фішка цього раунду в тому, що поле, що розширюється, не буде зменшуватися після порожнього спина і залишиться таким до кінця гри!

Висновок

Слот Монстер Поп тягне на потрапляння до топ-20 найкращих слотів цього року абсолютно за всіма параметрами – якість виконання, тематика та технічна частина. Він чарівний, і вам варто обов'язково його протестувати. А в ігровий автомат Monster Pop грати безкоштовно можна прямо на нашому сайті!