Ігровий автомат Mongol Treasures

Грати в ігровий автомат Mongol Treasures на гроші

Mongol Treasures ігровий автомат від Endorphina - унікальний у своєму жанрі і дуже відомий за своєю механікою слот. Мабуть, це єдиний автомат, який розповідає про монгольські скарби — у тренді завжди Ацтеки та Єгипет, тож Mongol Treasures виділяється з натовпу.

Про слот

Реліз слота відбувся в 2015 році і сьогодні його нечасто можна зустріти в Riobet мобільна версія , хоча він має досить непогані технічні дані. RTP зупинилося на рівні 96%, волатильність на високій позначці, мінімальна ставка лише $0.10, а максимальний виграш досягає 500,000!

Ймовірно, вся справа дійсно у вибраній тематиці. Гравців зустрічає монгольський степ з рідкісними юртами, а також два головні герої: похмурий монгол і монгольська принцеса, що радісно посміхається, на відміну від свого супутника.

На барабанах вони будуть найоплачуванішими картинками. Дещо менше принесуть коні трьох різних мастей, а найнижчі виплати відведені для карткових номіналів. Принцеса виконає роль дикого символу. І щоразу. Коли вона бере участь у комбінації, вимовлятиме слова незрозумілою монгольською мовою.

Грати в ігровий автомат Mongol Treasures трохи нудно – екшену у базовій грі зовсім немає. Але він починається після того, як запускається бонусний рівень.

Провайдер Endorphina
RTP 96%
Кількість ліній: 10
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0,10
Макс.ставка $100
Множник -
Автозапуск Є
Бонусна гра Ні
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Бонусні особливості слота Mongol Treasures

Принцеса виконає роль як дикого символу, а й скаттера. Коли вона випаде у кількості від трьох штук, пара проводить гравця до важких дубових воріт, за якими ховається бонусний рівень. А ось він буде вам дуже добре знайомий, тому що проходить знаменитою механікою Book of.

Перед початком раунду визначиться один символ, який стане Wild та розширюватиметься на весь стек. Перезапустити раунд не можна, і залишається лише ловити його в базовій грі.

Ще один спосіб полоскотати собі нерви – це зіграти з дилером на подвоєння будь-якого виграшу. Відкрийте одну із закритих карток так, щоб вона була більшою, ніж у круп'є і отримайте подвійні виплати.

Висновок

Слот не особливо примітний у плані бонусних функцій, але тим часом має непогану графіку. Якщо вам цікава культура Монголії і ви божевільні від механіки Book of, тоді він вам точно сподобається. У Mongol Treasures грати безкоштовно можна на нашому сайті – це заощадить вам час та ваші гроші.