Ігровий автомат Miner Donkey Trouble

Слот Miner Donkey Trouble (Play'n Go)

Miner Donkey Trouble слот - кумедна гра про старателів від Play'n Go. Це не новий жанр в азартній індустрії, але він дуже популярний, а розробники намагаються максимально розбавити його різними бонусними опціями. І в Miner Donkey Trouble навіть трохи перегнули ціпок у їхній кількості.

Про слот

Автомат має поле 7х7 і кластерну систему виграшів - гравцям потрібно скласти мінімум п'ять однакових символів, щоб отримати комбінацію, що оплачується.

RTP утримується на гідній відмітці 96,27%, а волатильність більше схиляється до найвищого значення.

Діапазон ставок становитиме стандартні для Play'n Go $0.10 - $100 за спин, а максимальний множник в одному раунді може досягати х10,000!

Це непоганий показник, якщо в інтернет-казино Ріобет грати у Miner Donkey Trouble на реальні гроші.

Провайдер Play'n Go
RTP 96,27%
Кількість ліній: -
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0,1
Макс.ставка $100
Множник х5,000
Автозапуск Є
Бонусна гра Ні
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Особливості слота

Пару слів про візуальну складову. Головними героями у слоті є старатель містер Донки, та його вірний помічник осел. Графіка вражає, але лише на рівні кластерного автомата з великим полем. Інші картинки очікувано зайняли корисні копалини та коштовності.

А тепер до найцікавішого – бонусних особливостей. Їх настільки багато, що ми перерахуємо їх списком:

  • Діамант з літерою W — стандартний дикий символ, який замінює будь-які картинки на ігровій полі;
  • Не слід забувати і про кластерну систему — після складання комбінації вона зникає з поля, а її місце посідають інші символи;
  • У будь-який момент на полі може з'явитися кирка - це знаменує від 4 до 10 диких символів розкидані по полю;
  • Також рандомно можуть з'явитися і гігантські символи – 2х2, 3х3 та навіть 4х4. Вони набувають вигляду будь-якого символу включаючи Wild;
  • Золоті самородки оплачуються як звичайний символ, але якщо через лавину вони досягають нижнього ряду, то дають прогресивний множник від х1;
  • Лічильники символів — збираючи від 18 до 50 символів в одному раунді з каскадами, можна видалити низькооплачувані картинки або гарантовано отримати п'ять самородків;

І останній бонус – безкоштовні спини. Вони активуються трьома динамітами, які вибухають, знищуючи символи навколо. Таким чином, навіть один скаттер принесе лавину та можливість нових виграшів. Якщо справа дійшла до призового раунду, гравці отримують п'ять фриспінів з прогресивним множником за кожен виграш.

Висновок

Грати в ігровий автомат Miner Donkey Trouble вкрай захоплююче – кумедна тематика, величезна кількість бонусів та щедрі виплати роблю процес максимально динамічним. Рекомендуємо спробувати слот як мінімум у безкоштовному режимі.