Lucky Haunter (Пробки) - ігровий автомат Igrosoft

Ігровий автомат Lucky Haunter (Лакі Хантер) без реєстрації

Ігровий автомат Lucky Haunter (Пробки) входить до лінійки популярних гамінаторів виробника Igrosoft. Цей провайдер знає, як залучити російськомовну аудиторію.

У його арсеналі є такі ігри, як Пічки (колобок) та Гараж, які добре зрозумілі нашим гравцям. Але розробник вирішив піти далі та створив Lucky Haunter (П'яниця, Кришки).

Слот отримав свої прізвиська виходячи з двох факторів:

  • п'яниця — за головного героя, що випиває, під барабанами,
  • а кришки – за бонусний раунд, де за кожну кришку можна отримати непоганий приз.

Слот Пробки: технічні характеристики

В цілому апарат Lucky Haunter не відрізняється за своїм пристроєм від інших гамінаторів, які доступні для гри на реальні гроші в онлайн казино Riobet , оскільки був створений на класичному макеті: поле 5х3, дев'ять ліній, які настроюються користувачем, середня волатильність та мінімальна ставка $0.01 на лінію.

Також збережені й особливі символи, які зроблять вас багатшими у базовій грі. Якщо грати в ігровий автомат Lucky Haunter на гроші та зібрати п'ять підків на одній лінії, слот видасть х2,000 ставок. Також у слоті є і класичний брендовий символ, який видає від х200 до х5,000 ставок.

Таким чином, Пробки поєднують у собі безліч якостей, за рахунок чого і підтримується його популярність: застарілий дизайн, який нагадує гравцям про минулі часи, простоту використання та великі виплати. І звичайно бонусний раунд, де гравці можуть стати багатшими на 700,000 монет за кілька хвилин!

Провайдер Igrosoft
RTP 96%
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
мін. ставка $0,5
Макс. ставка $2250
Множник х5,000
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Бонусний раунд у ігровому автоматі Lucky Haunter

Igrosoft експериментує із різними призовими раундами, але більшість зводиться до простого вибору. І Lucky Haunter не є винятком. Для активації раунду потрібно зловити щонайменше три кришки, після чого їх буде вже п'ять, і гравці можуть піднімати їх у будь-якому порядку. Під ними ховаються виграші, але є порожні пробки, які завершать раунд.

Якщо ви відкриєте всі п'ять у правильному порядку, то дістанетеся до супергри. У ній буде два закриті підноси, але із закусками лише один. Шанс отримати розкішні виплати становить 50%, що дуже непогано.

Висновок

Пробки радують гравців півтора десятка років, і поки що не думають залишати свій п'єдестал популярності. Слот не модернізується, чим ще більше приваблює гравців, які скучили за добре знайомими однорукими бандитами. А вгамувати свою тугу можна і абсолютно безпечно - в ігровий автомат Lucky Haunter грати безкоштовно на нашому сайті!