Ігровий автомат Legend of Cleopatra Megaways

Грати у слот Legend of Cleopatra Megaways безкоштовно

Ігровий слот Legend of Cleopatra Megaways – спроба Playson пожвавити автомат, випущений у 2018 році, переробивши його під механіку Megaways. Сьогодні це стало модним явищем - практично кожен провайдер намагається повернути популярність старим іграм за допомогою нового двигуна. Але, на жаль, це не спрацьовує.

Про слот

Playson вирішили не відставати від тренду та випустили Legend of Cleopatra Megaways. Так що тепер слот має такі технічні особливості: поле 6х7, де на кожному барабані може з'явитися від 2 до 7 зображень, кількість варіантів для комбінацій досягає 117,649.

RTP нижче, ніж середній по промисловості – 95,84% з високою волатильністю.

Діапазон ставок залишився на колишньому рівні $0.20 – $100 за один спин, а максимальний множник збільшився до х6,584!

Спробувати безкоштовно автомат Legend of Cleopatra Megaways без реєстрації можна на сайті казіно Ріобет мобільна версія .

Провайдер Playson
RTP 95,84%
Кількість ліній: 117,649
Кількість барабанів 6
Мін.ставка $0.20
Макс.ставка $100
Множник x6,584
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Зовнішній вигляд слота

Слот у 2018 році не відзначався соковитою графікою, і над його рімейком також не стали проводити особливі роботи. На полі, як і раніше, можна побачити Клеопатру, Анубіса, Ра, сфінксів і карткових символів. Музичний супровід також залишився оригінальним. Так що якщо вас залучають єгипетські ігрові автомати із середньою якістю графіки, але чудові в технічному плані, тоді Legend of Cleopatra Megaways вам сподобається.

Нові бонусні можливості

Різні оператори називають цю опцію по-своєму – каскадні виграші, лавина, а Playson вибрали назву Collapsing Symbols. Щоправда, суть від цього не змінюється – всі виграшні символи забираються з барабанів, а на їх позиції падають нові, складаючи нові комбінації в рамках одного обертання.

Вся фішка слота прихована у верхньому горизонтальному барабані. Регулярно там ковзають скарабеї і якщо скласти з ними комбінацію, надається множник х1. Якщо каскади продовжаться, то множник зростатиме. При порожніх спинах множник скидається.

А якщо прибрати всіх трьох скарабеїв, тоді запускається бонусний раунд із 12 безкоштовних обертань. Тут також на комбінації присвоюватиметься прогресивний множник без кордонів, але вже не скидається між порожніми обертаннями.

Висновок

Безумовно, слот вийшов набагато кращим за оригінальний випуск – нова механіка, нові бонуси та ширші можливості для виплат. Для деяких гравців він може здатися незвичним, але можна в гральний автомат Legend of Cleopatra Megaways грати безкоштовно онлайн і швидко розібратися у всіх нюансах.