Ігровий автомат Finn and the Swirly Spin

Новий ігровий автомат Finn and the Swirly Spin від провайдера NetEnt

Ігровий автомат (слот) Finn and the Swirly Spin – унікальна гра від шведського гіганта NetEnt, яка була презентована у 2017 році. На момент виходу слота йому не було аналогів - в апараті задіяно опцію кластерних виграшів з лавинною механікою, але символи не падають зверху, а крутяться по спіралі. Це неймовірно цікаво та незвичайно навіть сьогодні.

Про слот

Як таких котушок та ліній у Finn and the Swirly Spin немає – символи складаються в сітку 5х5 і збираються від трьох штук. Відсоток RTP тримається на досить високому рівні 96,62%, а волатильність коливається між низьким та середнім показником. У слоті комфортно себе відчують як гравці низьких лімітів, так і хайролери діапазон ставок від $0.10 до $100 за спин.

Провайдер NetEnt
RTP 96,62%
Кількість ліній: 10
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0.10
Макс.ставка $100
Множник Ні
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Унікальна механіка

На офіційному сайті Riobet казино для слота Finn and the Swirly Spin використовує унікальну ігрову механіку - картинки заходять на поле в нижньому правому кутку і рухаються по спіралі. Зібрані зображення у комбінації зникають, і лінія просувається до центру. У цьому фішка не тільки базової гри, а й досягнення бонусів у ваших інтересах, щоб якнайбільше картинок зрушило в центр.

Графіка слота кумедна - поруч із полем сидить ірландець Фінн, який часто активує рандомні бонуси, а на барабанах з'являються нейтральні символи:

  • жолуді,
  • конюшина,
  • підкова,
  • кристал,
  • карткові масті та зірочка-Wild,

Вони замінюють картинки та вибухають, захоплюючи сусідні зображення.

Бонусні особливості слота

У базовій грі є 4 функції, що спрацьовують у будь-який час:

  • Starfall Wilds пропонує від 2 до 5 диких символів;
  • Dragon Kill видаляє випадковий набір символів для запуску Avalanche;
  • Irish Luck додається один символ для гарантованого виграшу;
  • Magic Transform перетворює прості символи на преміум.

А тепер повернемось до спіралі. Щоб активувати фриспіни, необхідно довести символ ключа до центру. Ключ з'являється в кожному раунді на останній позиції, так що ви матимете шанс запустити раунд кожне обертання.

Зверніть увагу, що Finn and the Swirly Spin грає на перспективу. На вибір гравцям дається чотири варіанти спинів з різними опціями, але їх потрібно розблокувати. Наприклад, 1 ключ відкриває раунд з гарантованими Wild, 4 ключі запустить раунд з символами, що самознищуються, 9 ключів дають раунд з гарантією виграшу в кожному спині, а 16 запустять фриспіни тільки з преміум-картинками.

Висновок

NetEnt вдалося створити цікавий і захоплюючий слот. Кожен спин ключ зупиняється в парі картинок від центру і це змушує грати далі і досягти того, щоб він потрапив у середину. Враховуючи, що в слоті можна гарненько «зависнути», рекомендуємо спочатку у Finn and the Swirly Spin грати безкоштовно.