Ігровий автомат Crazy Monkey 2 (Мавпочки 2) - грати безкоштовно

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 (Мавпочки 2)

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 - продовження легендарного слота від виробника Ігрософт. Провайдер довго не наважувався випустити сіквел, але все ж таки здався під тиском фанатів. Друга частина з одного боку змінилася глобально, але з іншого залишилася колишніми «мавпами».

Істотно змінилася графіка слота — слот Мавпочки 2 став виглядати по-іншому. Картинки ковадла і лева тепер замінюють жаби та пташки, а при запуску бонусного раунду ви чутимете лише знайому музику — мавпи більше не танцюють.

Технічні характеристики слота Crazy Monkey 2

Слот Мавпочки 2 на реальні гроші в Ріо бет казино онлайн отримав ігрове поле 5х3 з 9 лініями, які користувачі можуть регулювати на власний розсуд. На одну лінію приймається ставка від $0.01, що робить апарат одним із найдешевших у своєму сегменті. І варто зазначити, що навіть за однією активною лінією гравці можуть активувати призову гру.

Друга частина має середню волатильність, що дозволяє грати в автомат Crazy Monkey 2 на гроші навіть з невеликим банкролом. Максимальний виграш у базовій грі становить х5,000 монет (5 брендових символів у ряд), а у призовій грі можна забрати 495,000 монет!

Провайдер Igrosoft
RTP 98%
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Множник х5,000
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Особливості ігрового автомата Мавпочки 2

Розробник вирішив залишити улюблений призовий раунд, але при цьому не додав інших бонусних активностей. Щоб запустити гру, потрібно спіймати трьох мавп у будь-якому місці. А далі все як у класиці — п'ять канатів та вибір за користувачем, який із них смикати.

На голові мавпи, як і раніше, є каска — страховка від кокосів і ковадла, які можуть падати з дерева. А якщо ви підібрали правильну комбінацію та на всіх канатах зібрали банани, можна переходити до другого раунду.

Тепер на вибір пропонується два тотеми — один виграш, другий програш. Весь поточний виграш зберігається, а гравці можуть спробувати удачу його збільшити або забрати нагороду і знову повернутися до базової гри.

Висновок

Сиквел найпопулярнішого слота в інтернеті не такий поганий, але функціонально сильно повторює першу частину. Тому серед ком'юніті думки розділилися. Хтось віддає перевагу новій версії, а хтось залишається вірним оригіналу. Спробуйте пограти в автомат Crazy Monkey 2 онлайн безкоштовно та зробіть свій вибір!