Ігровий автомат Buffalo Power: Hold & Win

Ігровий автомат Buffalo Power: Hold & Win

Слот Buffalo Power: Hold & Win – дебютний випуск інноваційної механіки «утримуй та вигравай» від розробника Playson. Сьогодні цей двигун використовується повсюдно, а деякі ігрові автомати Ріобет онлайн казино взагалі отримують ремейк під керуванням Hold & Win. Але повернемось до оригіналу – йому є що показати гравцям.

Ігрове поле слота 5х3 із 20 фіксованими лініями. RTP на досить низькій відмітці 95,04%, що можна списати на розіграш джекпоту, хоча він тут не прогресивний. Волатильність зупинилася на середньому рівні, що прийнятно багатьом гравцям. Діапазон ставок від $0.20 до $100 за одне обертання, а максимальний множник сягає х1,187.

Однак ігровий автомат Buffalo Power: Hold & Win на гроші має ще одну перевагу – розіграш одного із чотирьох джекпотів. Цей раунд влаштований так, що випадатиме досить часто і якщо не приноситиме джекпот, то як мінімум щедрі виплати.

Провайдер Playson
RTP 95,04%
Кількість ліній: 20
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0.2
Макс.ставка $100
Множник x1,187
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Що із графікою?

Для оформлення слота розробник підібрав тематику Північної Америки, тому гравців оточуватимуть суцільні каньйони та гарні краєвиди нескінченної пустелі. А на барабанах з'являтимуться відповідні тварини – вовк, пантера, ведмідь, орел та буйвол. Він відіграє ключову роль у слоті і може приносити непогані виплати. Інші символи – карткові номінали та картинки, які відповідають за запуск бонусних функцій.

Які є бонуси?

Буйвол перебирає основну роль слоті, оскільки є диким символом і з'являється лише форматі 1х2. І якщо в базовій грі він просто замінює будь-які картинки, то в бонусній він робитиме це з множником х2.

Перша бонусна гра – раунд безкоштовних обертань, які запускають три скатери (скелі). Це стандартний раунд з 10 безкоштовних обертань, без особливих фішок, крім описаних вище. А ось інші будуть трохи цікавішими.

На полі можуть з'являтись зображення сонця з монетами – самі по собі вони нічого не можуть принести гравцям. Їх потрібно щонайменше шість, щоб запустити особливий раунд. Той самий раунд активують символи «енергії», схожі на золоті монети із зображенням буйвола.

Фішка раунду в тому, що тепер на полі лише сонця з цифрами та енергія. Випадаючи на поле, вони стають липкими, а гравець має чотири респини. Як тільки символ прилипає, респіни повертаються до колишнього значення. Цей раунд може мати два варіанти завершення:

  • Закінчуються респіни, усі суми на сонцях вирушають на ваш баланс.
  • Зібравши від 2 до 5 символів енергії, ви отримуєте один з джекпотів.

Раунд також може завершитись, коли закінчиться вільне місце на барабанах. Але тоді можна розраховувати на важкі призові!

Висновок

Слот дуже цікавий, особливо завдяки середнім налаштуванням волатильності - нудьгувати тут точно не доведеться. А частий раунд з розіграшем джекпоту тільки підігріває інтерес далі натискати на кнопку запуску. Ви можете перевірити це самі – в ігровий автомат Buffalo Power: Hold & Win грати безкоштовно на нашому сайті.