Ігровий автомат Book of Gold: Multichance

Ігровий автомат Book of Gold: Multichance грати без реєстрації

Ігровий автомат Book of Gold: Multichance - чергова версія легендарних "Книжок" від Playson. Цей розробник стабільно випускає слоти з тематикою Book of … і щоразу додає цікаві функції, щоб покращити легендарний бонусний рівень. Чергова версія вийшла досить вдалою - у 2020 році вона потрапила в топ Riobet онлайн казино і поки не думає йти з цього списку.

Про слот

Ігрове поле витримано у класичному стилі – 5х3 із десятьма фіксованими лініями. RTP також близький до оригінального – 95,4% із високою волатильністю. Тож варто запастися пристойним банкролом, щоб зірвати тут пристойний куш. А він тут справді пристойний – х10,000, що за максимальної ставки в $100 може принести $1,000,000! Мінімум можна поставити $0.01 на лінію – $0.10 на спину.

Провайдер NetEnt
RTP 95,4%
Кількість ліній: 10
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0.01
Макс.ставка $100
Множник х3,750
Бонусна гра Ні
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Надзвичайно яскравий

Якщо класичні книжки не відрізнялися яскравими кольорами, то Book of Gold: Multichance з ними явно перебір. Крім того, що гробниця і так сліпить гравця своїми золотими відблисками, то під час побудови комбінацій все починає світитися ще більше. Потрібно прокрутити пару десятків спинів, щоб до цього звикнути.

На барабанах можна зустріти лише чотири преміальні символи – Анх, око Гора, фараон та Ра. Інші картинки – карткові номінали та горезвісна золота книга, яка працює як дикий символ та скаттер для запуску бонусного раунду.

Бонусний раунд

Які зміни нас чекає і чому ця версія зветься Book of Gold: Multichance? Принцип бонусного раунду тут стандартний: ловимо три книги, отримуємо 12 безкоштовних обертань (на два більше!), визначаємо бонусний символ та намагаємось заповнити їм барабани. Вибраний символ розшириться на весь стек, якщо впаде щонайменше на два барабани.

Фішка цієї версії полягає в тому, що безкоштовні обертання перезапускаються! Для цього потрібно зловити три книги і тоді визначити ще один бонусний символ. Теоретично можна отримати дев'ять Wild, що розширюються, і заповнювати або всі барабани кожен спин.

Ще одна фішка - покупка безкоштовних обертань! Їх можна купувати у необмеженій кількості за ціною х100 від ставки.

Висновок

Слот Book of Gold: Multichance – цікавий варіант для тих гравців, які люблять механіку Book of або просто добрі слоти з великими виплатами. Загалом ігровий автомат вийшов дуже вдалий, але не завадило б трохи знизити волатильність для тих гравців, які не мають великого запасу банкролу.