Ігровий автомат Book of Demi Gods II

Ігровий автомат Book Of Demi Gods 2 від провайдера Spinomenal

Ігровий автомат Book of Demi Gods II - успішне продовження франшизи від виробника Spinomenal. У цій лінійці налічується щонайменше шість слотів, у кожному з яких розробник додає деякі унікальні фішки, роблячи його несхожим на інші, і тим самим максимально цікавим.

Про слот

В цілому, слот Book of Demi Gods II можна назвати лайт-версією оригінальної версії гри Demi Gods II. Тут немає гігантських символів богів і багаторівневої системи безкоштовних обертань — основний акцент зроблений на знайомих персонажів, антураж слота і звичайно механіку Book of.

Будова апарату повністю збігається з класичною версією гри: п'ять барабанів, три горизонтальні смуги та десять фіксованих ліній. Відсоток повернення утримується на позначці 95,9%, а волатильність очікувано на високому рівні.

Провайдер Spinomenal
RTP 95,9%
Кількість ліній: 10
Кількість барабанів 5
Мін.ставка $0,10
Макс.ставка $100
Множник х5,000
Автозапуск Є
Бонусна гра Ні
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

Візуальні особливості

Незважаючи на те, що слот вийшов після оригінального Демі Годса, він не такий барвистий. Усьому виною відсутність богів, які випадають на поле повними стеками, рук мерців, що загрібають барабани та інших захоплюючих моментів. Але якщо розглядати його в контексті окремого слота, то він виглядає вражаюче — всі наші старі друзі з олімпу залишилися, але тепер з'являються у форматі 1х1.

В ігровий автомат Book of Demi Gods II грати безкоштовно онлайн можна на сайті Riobet онлайн казино . Це дозволить вам без фінансових ризиків познайомитись з однією з найпопулярніших франшиз в азартному світі.

Бонуси Book of Demi Gods II

За назвою неважко здогадатися, які бонуси чекають на гравців у цьому ігровому автоматі. Ключова фішка — призовий раунд з дикими символами, що розширюються. Щоб запустити його, необхідно зловити щонайменше три книги, які активують 10 безкоштовних обертань. Перед цим визначиться спеціальний символ, який розтягуватиметься на весь стек і приноситиме непогані виплати.

Однак перед тим, як раунд буде запущено, гравці отримають окремі виплати за книги:

  • 3 книги - х2;
  • 4 книги - х25;
  • 5 книг - х250.

Відмінність цього раунду від оригінального полягає в тому, що його можна продовжити і тим самим отримати ще один спеціальний символ. А якщо вам так хочеться цей раунд якнайшвидше, його можна купувати в необмеженій кількості.

Висновок

Book of Demi Gods II ігровий автомат на гроші буде вірним рішенням, якщо ви плануєте тривалу сесію та розраховуєте на великі виплати. Він буде дуже цікавим, особливо якщо ви знайомі з оригінальною лінійкою Demi Gods.