Ігровий автомат Book of Dead (Книга Мертвих)

Інтернет слот Book of Dead

Ігровий автомат Book of Dead – потенційна загроза для легендарної класики Book of Ra. Розробнику Play'n Go вдалося створити крутий ремейк, який не поступається оригіналу і має великий попит у гравців ігрового майданчика Ріобет онлайн казино . Примітно, що технічно провайдер нічого не змінив, а лише суттєво змінив графічну складову та трохи математичного очікування.

Технічні характеристики Книги мертвих виглядають так:

  • Ігрове поле - 5х3;
  • Кількість ліній - 10 (настроювані);
  • Відсоток повернення - 96,21%;
  • Волатильність – висока;
  • Максимальний множник – х5,000;
  • Діапазон ставок – від $0.01 до $10 на лінію.

Інтернет слот Book of Dead також має головного героя – шукача скарбів Річа Уайлда. Проте звинувачувати розробника у плагіаті не можна. Вперше цей персонаж з'явився в іншому слоті, і лише після цього вирушив до Єгипту. На його основі вже з'явилася ціла франшиза.

Ігровий автомат вражає своєю графікою, хоч і використовує звичні гравцям символи - фараона, Анкх, скарабея, орла Гора та карткові масті. Також непогано команда попрацювала і над звуковою складовою, зробивши її різноманітнішою, ніж в оригінальному слоті.

А ключовим моментом, як і раніше, залишилася книга, але тепер уже книга мертвих. Коли потрібно вона стане диким символом, а випавши в кількості від трьох штук запустить легендарний бонусний рівень.

Провайдер Play'n Go
RTP 96,21%
Кількість ліній: 10
Кількість барабанів 5
Бонусна гра Ні
Автозапуск Є
Символ Wild Ні
Символ Scatter Ні
Фриспіни Ні

Призовий раунд

Якщо ви грали в книжки, тоді вам буде все знайоме. А для тих, хто не стикався із цим видом ігор (що практично неможливо) нагадаємо:

  • три книжки дають десять безкоштовних обертань.

Перед ними визначається один із символів, який буде диким і розширюватиметься на полі:

  • Карткові масті вимагають мінімум три бонусні символи, щоб розширитися на весь стек;
  • Для преміум-символів достатньо двох картинок, щоб розширитися на барабан та принести самостійні виплати.
  • Раунд не можна перезапустити або продовжити - ви граєте рівно десять спинів і повертаєтеся до базової гри. Однак ніхто не відкидає можливості, що чергова призова гра може стартувати вже в наступному спині.

Висновок

Book of Dead справді створює непогану конкуренцію іншим «книжковим слотам». Він володіє оригінальною механікою і приголомшливою графікою, що робить його одним із найкращих у своєму жанрі. Наш вердикт — грати на гроші чи безкоштовно у віртуальний автомат «Книжка Мертвих» потрібно обов'язково.