Ігровий автомат 4 Horsemen II

Автомат 4 Horsemen II з високим RTP та бонусами без реєстрації

Ігровий автомат 4 Horsemen II - це цікавий і дуже моторошний слот від команди розробників Spinomenal. Це друга частина франшизи, яка вийшла влітку 2020 року. Йдеться тут про чотирьох вершників апокаліпсису, які цього разу несуть не хаос, а непогані призові!

Поле слота незвичайне - 4-3-3-3-4 через те, що на екрані з'являються величезні вершники, закриваючи відразу половину поля. А комбінації будуються за класичними 20 лініями. Мінімальна ставка обійдеться $0.20, а максимум, який можна поставити на спин складе $200!

Ігровий автомат має високу волатильність, а також середній відсоток RTP – 96,3%. Але при цьому в 4 Horsemen II ігровий автомат грати на гроші в Ріобет офіційний сайт все одно вигідно завдяки крутим бонусним функціям.

 

Провайдер Spinomenal
RTP Від 96,3%
Кількість ліній: 20
Кількість барабанів 5
Мін.ставка 0,2
Бонусна гра Є
Автозапуск Є
Символ Wild Є
Символ Scatter Є
Фриспіни Є

 

Вершники Апокаліпсису

Ігровий автомат 4 Horsemen II вражає якістю графіки і своїм похмурим зовнішнім виглядом особливо на середньому барабані, де, з'являються зображення одного з чотирьох вершників. Також Spinomenal додав моторошну анімацію та вражаючий звуковий супровід, так що грати потрібно обов'язково зі звуком.

Особлива фішка слота полягає в тому, що на трьох середніх барабанах може з'явитися гігантський символ 3х3. Причому це може бути як картковий номінал, так і один із демонів або Wild, які приносять великі виплати.

Фішки базової гри  4 Horsemen II слота

У базовій грі є кілька цікавих особливостей. Одне з основних – бонусне колесо. Активується ця опція, коли колесо з написом Bonus заповнить три середні барабани у форматі 3х3. Далі все просто – обертаємо колесо та отримуємо множник до х400!

Також є таємничі символи - вони з'являються у вигляді вогняного демона і відкриваючись перетворюються на один із робочих символів слота. Ще одна крута фішка – зсув центральних барабанів. Якщо бонуси або фриспіни випали на 2/3, то барабани зрушити, щоб символ заповнив усе поле і відповідно запустив бонус.

Раунд безкоштовних спинів

Двері (ймовірно, в пекло) активують 10 безкоштовних спинів, але можна збільшити до 50! Для цього необхідно правильно вгадати метал монетки – золото чи срібло. Чи не вгадуєте - знижуєте до 5. Вгадуєте - отримуєте 15 спинів і так до 50 обертань! У самих фриспінах немає нічого незвичайного, хоча сам слот не можна назвати звичайним.

Якщо ви нетерплячий гравець, можете одразу купити бонусний раунд. Гра з підвищенням кількості спинів також діятиме.

Висновок

Ігровий слот 4 Horsemen II - страшний і водночас від нього неможливо відірватися. Відмінна графіка, продуманий жанр, динамічність та гарні виплати утримують гравців надовго. Сподіваємось на продуктивне продовження франшизи!